Ayna Akrilik Levhalar

Ayna Akrilik Levhalar

Ayna Akrilik Levhalar, ekranlar, POP, tabelalar ve çeşitli fabrikasyon parçaların görünümünü ve güvenliğini arttırmak için kullanılan hafif, yansıtıcı bir termoplastik malzemedir. Ayna akrilik, perakende, gıda, reklam ve güvenlik uygulamaları için idealdir. 

Dayanıklı bir vakumlu metalleştirme işlemi, ayna akrilik levhanın imalat işlemleri ve son kullanım sırasında neredeyse çizilmeye karşı dayanıklı hale getirir. Camın çok ağır olduğu veya kolayca çatlayabileceği veya kırılabileceği yerlerde kullanım için ideal olan ayna akrilik, geleneksel aynalara dayanıklı bir alternatiftir. Bu nedenle okullarda, yoga veya dans stüdyolarında, hastanelerde, hapishanelerde veya evlerde güvenliğin önemli olduğu ve aynanın gerekli olduğu heryerde cam yerine ayna akrilik levha kullanılabilir.

Akrilik Levha, esnek ve kırılmaya karşı dayanıklı olmasının yanı sıra son derece hafiftir. Camın yaklaşık yarısı ağırlığında olan akrilik, cama göre çok daha ucuzdur ve taşınması çok daha kolaydır. Bütün bir tabaka vidalarla ve uygun bir yapıştırıcıyla görece kolaylıkla monte edilebilir. Akrilik levhalar aynı zamanda pleksi levhalar olarak da bilinmektedir.

Pleksi Malzeme'de ayna akrilik levhalar, çok çeşitli renk, kalınlık ve ölçülerde bulunmaktadır.


0.80 mm - Rose Gold Ayna Pleksi / Akrilik (122x244 cm)

0.80 mm - Rose Gold Ayna Pleksi / Akrilik (122x244 cm)

1.604,10TL Vergiler Hariç:1.336,75TL

Ayna Pleksi - Ayna Akrilik (122x244 cm)

Ayna Pleksi - Ayna Akrilik (122x244 cm)

434,09TL Vergiler Hariç:361,75TL

Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)