Ödeme ve Kargo Seçenekleri

Ödeme Yöntemleri

Değerli ziyaretçimiz, firmamızda kullanabileceğiniz birden fazla ödeme seçeneği bulunmaktadır. Firmamızda açık hesap, vadeli veya çek ile satışımız yoktur, ödeme seçeneklerimiz aşağıda bilginize sunulmuştur.

  • Firmamızdan kredi kartı ile ödeme.
  • Firmamızdan peşin ödeme.
  • Online kredi kartı ödeme formu ile ödeme.
  • Banka Havalesi / EFT ile ödeme.
  • Web sitemizden belirli kredi kartlarına 9 aya kadar taksit fırsatı ile ödeme.
  • Web sitemizden banka Havale / EFT ile ödeme.

Kargo ve Taşıma Bilgileri
https://www.pleksimalzeme.com’dan verdiğiniz siparişlerinizin tümü siz müşterilerimize kargo aracılığı ile gönderilmektedir. Kargo firması siparişinizi teslim ederken dikkat edilmesi gereken birkaç konu vardır.

Kargo paketini nasıl teslim almalıyım?
Kargo firması zamanla yarıştığı için ürünü teslim edip hemen gitmek ister, ancak hassas olan bir konu vardır. Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden www.pleksimalzeme.com sorumlu değildir.

Teslim edilen pakette deformasyon var mı?
Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir sıkıntı görmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içerisindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinde kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz. (Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız, ürünlerin tarafımıza geri gelmesi gerekmektedir.) Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır.

Arızalı, ezik, kırık veya hasarlı teslimat.
Kargo firmasının görevi www.pleksimalzeme.com’dan yaptığınız alışverişi güvenli bir taşımacılık sunarak doğru kişiye güvenle teslim etmektir. Üründe bir hasar var ise kargo şubesine giderek zabıt tutturabilirsiniz. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacaktır.

Teslimat Koşulları
Siparişinizin onaylanmasından sonra Kullanıcı olarak giriş yaptıktan sonra “Hesabım” bağlantısı üzerinden siparişlerinizi görüntüleyebilir, durumları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Online olarak sitemizden verilen siparişler sipariş formunda belirtilen zaman içinde periyodik olarak her gün, gün içinde belli saatlerde kontrol edilmektedir. Saat 12.00’den sonra verilen siparişler ertesi gün değerlendirilir.

Siparişleriniz ürün içeriğindeki süreye bağlı olarak 2-21 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Şehir merkezleri dışında kalan adreslere olan süreler teslimat adresine göre farklılık gösterebilir.

İndirim ve promosyon zamanlarında, artan talep nedeniyle teslimatın biraz daha geç gerçekleştirilebileceğini bilmenizi isteriz. Teslimatlar, sipariş ettiğiniz ürünlerin stokta bulunması ve ödemenizin alınabilmesi halinde yapılabilecektir.