Kurumsal

Pleksiglas levha, dekota gibi başta reklam sektörü, mimari çalışmalar, dekorasyon uygulamaları ve mobilya ürünlerinde kullanılan malzemelerin temini amacıyla kurulan "Mazeron Reklam Malz. Dış. Tic. Ltd. Şti." 2010 yılında önemli projelere, kaliteli malzeme temin ve sevk edecek tecrübeli kadrosu ile kağıthane/İstanbul'da hizmete girmiştir.


Misyonumuz

Kurumsallaşmış kimliği ile dinamik her türlü teknolojik gelişme ve yeniliği üretimin tümüne yansıtarak, çevre ve iş sağlığı ve güvenliği performansımızın sürekli iyileştirilmesi yönünde hareket eden, faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde aranan, çalışılması düşünülen şirket olmaktır. 


Vizyonumuz

Reklam Malzemeleri sektöründe her geçen gün büyük adımlarla ilerleyerek sınırsız gelişim ve profesyonel kalite ile siz müşterilerimize sorunsuz en iyi kalitede hizmet sunabilmektir. Sektöründe kaliteden ödün vermeden sizler için sınır tanımayan çalışanlarımızla hayallerinizi biz inşaa ediyoruz. 


Müşteri Politikamız

Fark yaratabilmenin en önemli unsurunun müşterilerimize kaliteli hizmetler sunarak yüksek seviyede müşteri memnuniyeti sağlamak olduğunun bilincindeyiz. Bu bilinçle siz müşterilerimiz için malzeme temini sağlarken müşteri politikasınıda inşaa ederek kaliteli hizmet vermek için çalışıyoruz.