Oluklu Polikarbon

Oluklu Polikarbon

Oluklu polikarbonat levhalar, oluklu yüzeye ve kendi kendini destekleyen yapıya sahiptir. Kendinden destekli yapı, seranın toplam yükünü azaltan daha az cam çubuk gerektirir ve kurulum maliyetinden önemli ölçüde tasarruf sağlar. İkiz duvarlı ve solid polikarbon levhalar gibi düz polikarbonat levhaların aksine, oluklu polikarbon levha ışığın yönünü değiştirerek ışık iletimini kontrol edebilir ve ayarlayabilir, sabah ve akşam bitkiler için daha fazla güneş ışığı sağlar. 

Oluklu polikarbon levha, yüksek rüzgar, şiddetli kar ve dolu hasarına dayanmak için optimum darbe dayanımına ve dayanıklılığa sahiptir. Oluklu polikarbonat levhalar genellikle birden çok duvarla tasarlanır. İçi boş yapı, ısı yalıtımını arttırır ve sıcaklık kontrol maliyetini %30 - %40 azaltır. 

Kolay Kurulumu; Oluklu polikarbon levhalar herhangi bir çerçeve veya kapak PVC, düz polikarbonat levha veya plastik membran üzerine monte edilebilir. 

Tek veya çift taraflı UV koruması sağlanır. UV koruması, UV ışınlarına, sararmaya ve paslanmaya karşı mükemmel dirence sahiptir. Ürünün beyaz, şeffaf, renkli ve bronz renk seçenekleri bulunmaktadır.


Oluklu Polikarbon Levha

Oluklu Polikarbon Levha

50,48TL Vergiler Hariç: 42,78TL

Oluklu Polikarbon Levha

Oluklu Polikarbon Levha

55,13TL Vergiler Hariç: 46,72TL

Oluklu Polikarbon Levha

Oluklu Polikarbon Levha

51,30TL Vergiler Hariç: 43,48TL

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)