Beyaz Pleksi Yuvarlak Boru (Boy: 2 metre)

Beyaz Pleksi Yuvarlak Boru (Boy: 2 metre)

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Ürün Kodu: : bpyb2
  • Stok Durumu: : 2-3 gün içinde
  • 886,08TL

  • Vergiler Hariç: 738,40TL

Mevcut Seçenekler:

Beyaz Pleksi Yuvarlak Boru (2 Metre)

Beyaz pleksi yuvarlak boru çok yönlüdür ve çeşitli uygulamalar için kullanılabilir. Siyah akrilik boruyu özel olarak kestirebilirsiniz. Şeffaf, Beyaz, Gri, Siyah, Gri vb. renklerde akrilik boru bulunmaktadır. Plastik topluluğundaki akriliğe pleksiglass ismi de verilmektedir. Beyaz akrilik boru, sipariş edebileceğiniz popüler bir akrilik boru türüdür. Akrilik boru, geniş bir kullanım alanı olan termoplastik olan Polimetil metakrilattan (PMMA)'dan yapılmıştır. Mükemmel optik netliğe ihtiyacınız varsa ve tutkal, cila veya ısıyla şekillendirme ekleyerek imal etmek istiyorsanız, seçmeniz gereken malzeme budur. Çoğu zaman akrilik boru, bilimsel ortamlarda (ekipman) olarak kullanılır, ancak bu malzeme, özelliklerinin istenen gereksinimleri karşıladığı hemen hemen her ortamda kullanılabilir. Akrilik boruya ek olarak, Pleksi Malzeme ayrıca akrilik levha ve akrilik çubuklarda stoklamaktadır. Pleksi Malzeme, tabela, vitrinler, çatı pencereleri ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok uygulama için eksiksiz bir akrilik levha ürünleri yelpazesi sunar. Akrilikten daha yüksek darbe mukavemetine sahip bir malzeme olan polikarbonat levha da stoklarımızda bulunmaktadır.

Pleksi Boru Özellikleri
- Birçok renk mevcuttur
- Boyutsal doğruluk ve mükemmel dairesellik
- Üstün UV direnci ve hava şartlarına karşı dayanıklılık
- Daha yüksek moleküler ağırlık nedeniyle gelişmiş kimyasal direnç
- Maksimum tasarım esnekliği için camın yarısı kadar ağırlık

Pleksi Boru Kullanım Alanları
- Mimari
- Sanat ve Tasarım
- Çerçeveleme
- Sergi/Ticaret Fuarı
- Mobilya/Aksesuarlar
- Aydınlatma
- Mağaza Armatürleri
- Tabelalar

Beyaz Pleksi Yuvarlak Boru, projeniz için iyi bir seçim olacağını düşünüyorsanız, Pleksi Malzeme'de ki ekibe ulaşın. Satış uzmanlarımız, uygulamanızın taleplerini karşılamak için doğru pleksi boruyu bulmanıza yardımcı olacaktır.

Pleksi Yuvarlak Borular, beyaz, siyah, şeffaf ve renkli olarak mevcuttur. "60/56 ve 200/194" ölçülerinde mevcuttur. Bu borular 2 metre uzunluklarda mevcuttur. 

Pleksi Boru, farklı renk, ölçü ve kalınlık seçenekleri ve kesim, ebatlama ve lazer kesim hizmetimiz için lütfen buraya tıklayarak iletişime geçiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
   Kötü           İyi