Pleksi Yuvarlak Boru (2 Metre) - Şeffaf

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Ürün Kodu: : plks2m
  • Stok Durumu: : 2-3 gün içinde
  • 193,83TL

  • Vergiler Hariç: 161,53TL

Mevcut Seçenekler:

Pleksi Yuvarlak Akrilik Boru (2 Metre - Şeffaf)

Şeffaf Pleksi boru çok yönlüdür ve çeşitli uygulamalar için kullanılabilir. Şeffaf pleksi boruyu özel olarak kestirebilirsiniz. Şeffaf, Beyaz, Gri, Siyah, Gri vb. renklerde akrilik boru bulunmaktadır. Plastik topluluğundaki akriliğe pleksiglass ismi de verilmektedir. Siyah akrilik boru, sipariş edebileceğiniz popüler bir akrilik boru türüdür. Pleksi boru, geniş bir kullanım alanı olan termoplastik olan Polimetil metakrilattan (PMMA)'dan yapılmıştır. Mükemmel optik netliğe ihtiyacınız varsa ve tutkal, cila veya ısıyla şekillendirme ekleyerek imal etmek istiyorsanız, seçmeniz gereken malzeme budur. Çoğu zaman akrilik boru, bilimsel ortamlarda (ekipman) olarak kullanılır, ancak bu malzeme, özelliklerinin istenen gereksinimleri karşıladığı hemen hemen her ortamda kullanılabilir. Akrilik boruya ek olarak, Pleksi Malzeme ayrıca akrilik levha ve akrilik çubuklarda stoklamaktadır. Pleksi Malzeme, tabela, vitrinler, çatı pencereleri ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok uygulama için eksiksiz bir akrilik levha ürünleri yelpazesi sunar. Akrilikten daha yüksek darbe mukavemetine sahip bir malzeme olan polikarbonat levha da stoklarımızda bulunmaktadır.

Akrilik Boru Özellikleri
- Birçok renk mevcuttur
- Boyutsal doğruluk ve mükemmel dairesellik
- Üstün UV direnci ve hava şartlarına karşı dayanıklılık
- Daha yüksek moleküler ağırlık nedeniyle gelişmiş kimyasal direnç
- Maksimum tasarım esnekliği için camın yarısı kadar ağırlık

Akrilik Boru Kullanım Alanları
- Mimari
- Sanat ve Tasarım
- Çerçeveleme
- Sergi/Ticaret Fuarı
- Mobilya/Aksesuarlar
- Aydınlatma
- Mağaza Armatürleri
- Tabelalar

Şeffaf Pleksi Yuvarlak Boru, projeniz için iyi bir seçim olacağını düşünüyorsanız, Pleksi Malzeme'de ki ekibe ulaşın. Satış uzmanlarımız, uygulamanızın taleplerini karşılamak için doğru akrilik boruyu bulmanıza yardımcı olacaktır.

Pleksi Yuvarlak Borular, beyaz, siyah, şeffaf ve  renkli olarak mevcuttur. "8/6 ve 250/244" aralığında ölçülerinde mevcuttur. Bu borular 2 metre uzunluklarda mevcuttur. 

Pleksi Yuvarlak Boru, farklı renk, ölçü ve kalınlık seçenekleri ve kesim, ebatlama ve lazer kesim hizmetimiz için lütfen buraya tıklayarak iletişime geçiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
   Kötü           İyi